Aktualności

25.09.2011

W dniu 25 września 2011 roku na terenie stadionu sportowego w miejscowości Wójtowa odbyły się VI Powiatowe Zawody Sportowo - Pożarnicze drużyn Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Powiatu Gorlickiego.

21.04.2008

W dniu 21 kwietnia na terenie Fabryki Maszyn "Glinik" przeprowadzone zostały ćwiczenia taktyczno-bojowe zorganizowane przez PSP Gorlice. W ćwiczeniach udział brały zastępy straży pożarnej z jednostki OSP Wójtowa, OSP Kryg oraz JRG Gorlice.

Założenia taktycznie miały na celu wydobycie ludzi z płonących pomieszczeń znajdujących się na hali (jedna osoba posiadająca oparzenie II stopnia kończyn dolnych, oraz osobę z zawałem serca), przewietrzanie pomieszczeń jak również ugaszenie pożaru.

02.04.2008

Mateusz Czeluśniak uczeń II klasy Gimnazjum na eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom" zajął wysokie drugie miejsce. Niewielka ilość punktów zabrakła mu do zwycięstwa i dostania się na kolejny szczebel konkursu.

30.03.2008

Tydzień po Wielkanocy w Białą Niedzielę w dniu 30.03.2008r. w miejscowym kościele parafialnym pod wezwaniem Miłosierdzia Bożego odbyła się IX Uroczystość Powierzenia Ziemi Gorlickiej Miłosierdziu Bożemu.

Zebrani na placu przed remizą OSP goście, w takt orkiestry dętej z Dominikowic przemaszerowali do kościoła parafialnego, gdzie serdecznego powitania dokonał proboszcz parafii ks. Władysław Uchman.

14.03.2008

Zarząd Oddziału Gminnego ZOSP w Lipinkach, pod patronatem Wójta Gminy Czesława Rakoczego zorganizował i przeprowadził gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom". OSP Wójtowa repreznetowali Mateusz Czeluśniak, Piotr Czeluśniak i Paweł Kuchta w kategorii "Gimnazjum" oraz Paweł Czeluśniak, Maciej Tabor w kategorii "Szkoła Podstawowa". 

Copyright © 2008-2014 www.osp.wojtowa.pl
Realizacja: Artnex.pl  Powered by: QNP.CMS