Aktualności

VI Powiatowe Zawody Sportowo - Pożarnicze OSP

25.09.2011

W dniu 25 września 2011 roku na terenie stadionu sportowego w miejscowości Wójtowa odbyły się VI Powiatowe Zawody Sportowo - Pożarnicze drużyn Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Powiatu Gorlickiego.

W zawodach wzięło udział 16 drużyn które zakwalifikowały się do udziału po przejściu eliminacji gminnych tj. (13 drużyn męskich gr. A i 3 drużyny kobiece gr. C)
Zawody rozegrane zostały w konkurencjach: 
- ćwiczenie bojowe,
- sztafeta pożarnicza 7 x 50 m z przeszkodami.

Poniżej przedstawiamy wyniki z zawodów:
GRUPA „C”

Sztafeta pożarnicza

1 -  miejsce drużyna:  OSP Bystra            z wynikiem            73,07 pkt. 
2 -  miejsce drużyna:  OSP Kryg               z wynikiem            73,89 pkt.
3 -  miejsce drużyna:  OSP Szymbark       z wynikiem             81,74 pkt.
    
Ćwiczenia bojowe

1 -  miejsce drużyna:  OSP Bystra             z wynikiem            56,86 pkt.
2 -  miejsce drużyna:  OSP Szymbark        z wynikiem            65,70 pkt.
3 -  miejsce drużyna:  OSP Kryg                z wynikiem            80,33 pkt.

Klasyfikacja generalna zawodów przedstawia się następująco:


1 -  miejsce drużyna:  OSP Bystra           z wynikiem             129,93 pkt.
2 -  miejsce drużyna:  OSP Szymbark     z wynikiem             147,44 pkt
3 -  miejsce drużyna:  OSP Kryg              z wynikiem             154,22 pkt

    
GRUPA „A”

Sztafeta pożarnicza

1 -  miejsce drużyna:   OSP Wapienne              z wynikiem         62,45 pkt
2 -  miejsce drużyna:   OSP Korczyna                z wynikiem         64,44 pkt.
3 -  miejsce drużyna:   OSP Pagorzyna             z wynikiem         66,96 pkt.
4 -  miejsce drużyna:   OSP Libusza                  z wynikiem         68,03 pkt.
5 -  miejsce drużyna:   OSP Stróżna                  z wynikiem         68,58 pkt.
6 -  miejsce drużyna:   OSP Moszczenica          z wynikiem         69,84 pkt.
7 -  miejsce drużyna:   OSP Uście Gorlickie       z wynikiem         70,66 pkt
8 -  miejsce drużyna:   OSP Dominikowice        z wynikiem         71,90 pkt
9 -  miejsce drużyna:   OSP Wójtowa               z wynikiem         73,30 pkt
10 -  miejsce drużyna: OSP Szymbark              z wynikiem         74,02 pkt.
11 -  miejsce drużyna: OSP Szalowa                z wynikiem         76,78 pkt.
12 -  miejsce drużyna: OSP Śnietnica               z wynikiem         76,93 pkt.
13 -  miejsce drużyna: OSP Bielanka                z wynikiem         79,03 pkt.

Ćwiczenia bojowe

1 -  miejsce drużyna:   OSP Wapienne             z wynikiem        46,41 pkt
2 -  miejsce drużyna:   OSP Dominikowice        z wynikiem        48,39 pkt
3 -  miejsce drużyna:   OSP Uście Gorlickie       z wynikiem        48,39 pkt
4 -  miejsce drużyna:   OSP Pagorzyna            z wynikiem        48,62 pkt.
5 -  miejsce drużyna:   OSP Szymbark             z wynikiem         52,24 pkt.
6 -  miejsce drużyna:   OSP Korczyna              z wynikiem         54,43 pkt.
7 -  miejsce drużyna:   OSP Moszczenica        z wynikiem         56,54 pkt.
8 -  miejsce drużyna:   OSP Szalowa              z wynikiem         58,56 pkt.
9 -  miejsce drużyna:   OSP Stróżna               z wynikiem         60,16 pkt
10 -  miejsce drużyna: OSP Wójtowa             z wynikiem         61,95 pkt
11 -  miejsce drużyna: OSP Bielanka              z wynikiem         62,19 pkt
12 -  miejsce drużyna: OSP Libusza               z wynikiem         66,56 pkt.
13 -  miejsce drużyna: OSP Śnietnica             z wynikiem         69,89 pkt.

Klasyfikacja generalna zawodów przedstawia się następująco:

1 -  miejsce drużyna:    OSP Wapienne             z wynikiem        108,86 pkt.
2 -  miejsce drużyna:    OSP Pagorzyna            z wynikiem        115,58 pkt.
3 -  miejsce drużyna:    OSP Korczyna              z wynikiem        118,87 pkt.
4 -  miejsce drużyna:    OSP Uście Gorlickie     z wynikiem        119,05 pkt.
5 -  miejsce drużyna:    OSP Dominikowice      z wynikiem        120,29 pkt
6 -  miejsce drużyna:    OSP Szymbark             z wynikiem        126,26 pkt.
7 -  miejsce drużyna:    OSP Moszczenica         z wynikiem        126,38 pkt
8 -  miejsce drużyna:    OSP Stróżna                 z wynikiem        128,74 pkt.
9 -  miejsce drużyna:    OSP Libusza                 z wynikiem        134,59 pkt.
10 -  miejsce drużyna:  OSP Wójtowa               z wynikiem        135,25 pkt
11 -  miejsce drużyna:  OSP Szalowa                z wynikiem        135,34 pkt.
12 -  miejsce drużyna:  OSP Bielanka               z wynikiem        141,22 pkt.
13 -  miejsce drużyna:  OSP Śnietnica              z wynikiem        146,82 pkt.



Copyright © 2008-2014 www.osp.wojtowa.pl
Realizacja: Artnex.pl  Powered by: QNP.CMS